Kariéra ve společnosti Sunnyhouse s.r.o.

Nekonečné možnosti

Možností uplatnění u Sunnyhouse s.r.o. je celá řada - sjednávání obchodních schůzek, obchod a poradenství, zpracování dat, péče o zákazníky, telemarketing.

 Možností je mnoho a volba je jen na Vás.

Vize pro budoucnost

Naše společnost si je plně vědoma odpovědnosti, kterou ke svým zákazníkům má. Naším cílem je pozitivně laděný, vitální a především spokojený zákazník. Vždyť zdraví je to nejcennější, co máme. Každý den, při každé prezentaci našich produktů zákazníci pečlivě kontrolují, zda dokážeme dostát předsevzetím v oblasti kvality poskytovaných služeb. A tak to má být.

Obchodní reprezentant

Pro zákazníka je náš reprezentant výkladní skříní, vypovídající o důvěryhodnosti firmy a jejích produktů. Pro naši firmu je reprezentant základním stavebním kamenem: dobrý obchodník má pro nás cenu zlata. Chceme, aby práce pro našeho reprezentanta nepředstavovala jen formu, kterou uspokojuje své materiální potřeby. Chceme, aby tato práce nabízela možnost profesní a osobní realizace. Není důležité, kdo jste, ale zda máte chuť a odhodlání něčeho dosáhnout.

Náplň práce:

  • prezentace našich produktů na obchodních termínech organizovaných společností
  • uzavírání smluv se zákazníkem
  • poprodejní péče o zákazníka

Nabízíme:

  • zázemí renomované společnosti
  • bezplatné zaškolení
  • firemní vzdělávací program na evropské úrovni
  • předváděcí zboží bezplatně
  • organizace obchodních termínů ze strany firmy bez poplatků
  • nadprůměrné platové ohodnocení

Požadujeme:

  • osobní automobil
  • příjemné vystupování
  • cílevědomost a ctižádostivost
  • orientaci na zákazníka
  • loajalitu a důvěryhodnost
  • praxe v oboru vítána

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli nezávazně více. Prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis e-mailem na adresu info@atsunnyhouse.cz.

Nebo nás kontaktujte pomocí formuláře